Sacmi - Packing & Chocolate

Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę firm obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w wyniku zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym obszarem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona całą realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od planowania począwszy, poprzez montaż, przywóz, aż po fachowo działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy dostarczania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej rozpiętości maszyn wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na szczeblu projektowania, stworzenie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i w pełni przystosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Równie ważną częścią działalności Sacmi jest kreowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego świadczeniodawcy uzyskać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako kompletny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i efektywny serwis, który ma zapewnić w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne szkody z tego tytułu.

Kategoria ogłoszenia : Nawiążę współpracę

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Włocławek
Dodał : Gość
http://sacmi.com.pl
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen